Mail Safety (2.1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Subject
sr: Предмет

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: Mail
sr: Пошта
