Mail Safety (8.x-1.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Mail
br: Postel
