Mail Safety (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Subject
cy: Testun

en: none
cy: dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: To
cy: I

en: Details
cy: Manylion

en: Key
cy: Allwedd
