Mail Safety (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Subject
ka: სათაური

en: none
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Module
ka: მოდული

en: To
ka: მიმღები

en: Details
ka: დეტალები

en: Key
ka: გასაღები
