Mail Safety (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Subject
mn: Гарчиг

en: none
mn: хоосон

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: Mail
mn: Шуудан

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Dashboard
mn: Самбар
