Mail Safety (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
