Mail Safety (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Subject
nn: Emne

en: none
nn: ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: To
nn: Til

en: Details
nn: Detaljar

en: Dashboard
nn: Styringspanel
