Mail Safety (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Subject
ta: பொருள்

en: none
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: View
ta: பார்

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Module
ta: கூடகம்

en: To
ta: பெறுநர்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Key
ta: சாவி

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்
