Mail Safety (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
