Mail Safety (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Subject
ur: موضوع

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Details
ur: تفصیلات
