Mail Safety (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Subject
ro: Subiect

en: none
ro: nimic

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afișează

en: Mail
ro: E-mail

en: Module
ro: Modul

en: To
ro: Către

en: Details
ro: Detalii

en: Key
ro: Cheie

en: Dashboard
ro: Panou de control
