Mail Safety (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Subject
ru: Тема

en: none
ru: нет

en: Settings
ru: Настройки

en: View
ru: Просмотр

en: Mail
ru: Почта

en: Module
ru: Модуль

en: To
ru: Кому

en: Details
ru: Подробности

en: Key
ru: Ключ

en: Are you sure you want to delete this mail?
ru: Вы действительно хотите удалить это почтовое сообщение ?

en: Delete mail
ru: Удалить почту

en: Dashboard
ru: Панель управления
