Mail Safety (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Subject
te: విషయం

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: Mail
te: మెయిల్

en: To
te: ఎవరికి

en: Details
te: వివరాలు
