Mail Safety (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Delete
de: Löschen

en: Subject
de: Betreff

en: none
de: keine

en: Settings
de: Einstellungen

en: View
de: Ansicht

en: Mail
de: E-Mail

en: Module
de: Modul

en: To
de: An

en: Key
de: Schlüssel

en: Clear
de: Leeren

en: Are you sure you want to delete this mail?
de: Möchten Sie diese Mail wirklich löschen?

en: Bcc
de: Blindkopie

en: Date sent
de: Sendedatum

en: Are you sure you want to send "@subject" to @to
de: Möchten Sie wirklich „@subject“ an @to senden?
