Mail Safety (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Subject
ar: الموضوع

en: none
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Module
ar: الوحدة

en: To
ar: إلى

en: Details
ar: التفاصيل

en: Key
ar: المفتاح

en: Clear
ar: مسح

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم
