Mail Safety (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Subject
it: Oggetto

en: none
it: nessuno

en: Settings
it: Impostazioni

en: View
it: Visualizza

en: Module
it: Modulo

en: To
it: A

en: Details
it: Dettagli

en: Key
it: Chiave

en: Clear
it: Cancella
