Mail Safety (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Subject
sk: Predmet

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Mail
sk: Pošta

en: Module
sk: Modul

en: To
sk: Komu

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Key
sk: Kľúč

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Dashboard
sk: Nástenka
