Mailchimp (2.2.0-rc1) - en to fil translation catalogue (19 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Value
fil: Halaga

en: Subject
fil: Paksa

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan

en: Path
fil: Landas

en: Created
fil: Inilikha

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina

en: Key
fil: Susi
