Mailchimp (3.0.1) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Subject
ps: موضوع

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: hidden
ps: پټ

en: Path
ps: يونلور

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Count
ps: شمیر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Key
ps: کيلی

en: About
ps: په اړه

en: Properties
ps: ځانتياوې

en: Bundle
ps: بنډل
