Mailchimp (3.0.2) - en to lv translation catalogue (54 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: Audience
lv: Lasītāji

en: Tags
lv: Birkas

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Country
lv: Valsts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: hidden
lv: slēpts

en: Path
lv: Ceļš

en: Email
lv: E-pasts

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Created
lv: Izveidots

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Fields
lv: Lauki

en: Count
lv: Skaits

en: Mode
lv: Režīms

en: State
lv: Stāvoklis

en: Send
lv: Sūtīt

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Events
lv: Notikumi

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Clicks
lv: Klišķi

en: City
lv: Pilsēta

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Key
lv: Atslēga

en: Token
lv: Marķieris

en: Entity
lv: Entītija

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi

en: Changed
lv: Labots

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Properties
lv: Īpašības

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Subscription form
lv: Parakstīšanās forma

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: OAuth Settings
lv: OAuth uzstādījumi
