Mailchimp (3.1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (27 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Subject
bs: Naslov

en: Actions
bs: Akcije

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Country
bs: Zemlja

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Created
bs: Kreiran

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Fields
bs: Polja

en: Send
bs: Pošalji

en: Members
bs: Članovi

en: Events
bs: Događaji

en: Default value
bs: Defaultne postavke
