Mailchimp (3.1.0-rc1) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Changed
ht: Chanje
