Mailchimp (3.1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (74 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Subject
uk: Тема

en: Actions
uk: Дії

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Description
uk: Опис

en: Audience
uk: Аудиторія

en: Tags
uk: Теґи

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Country
uk: Країна

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: hidden
uk: приховано

en: Path
uk: Шлях

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Created
uk: Створено

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Fields
uk: Поля

en: Count
uk: Лічильник

en: Mode
uk: Режим

en: State
uk: Стан

en: Send
uk: Надіслати

en: Members
uk: Учасники

en: Events
uk: Події

en: Sent
uk: Сент

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Clicks
uk: Переходи

en: Template
uk: Шаблон

en: Stats
uk: Статистика

en: City
uk: Місто

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Key
uk: Ключ

en: Token
uk: Замінник

en: Entity
uk: Сутність

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: Changed
uk: Змінено

en: From Name
uk: Від імені

en: Default value
uk: Базове значення

en: Enable debugging
uk: Увімкнути зневадження

en: Authenticate
uk: Автентифікація

en: Zip
uk: Індекс

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Campaigns
uk: Кампанії

en: Save as draft
uk: Зберегти як чернетку

en: Properties
uk: Властивості

en: Bundle
uk: Пакет

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Event:
uk: Подія:

en: Address 2
uk: Адреса 2

en: Address 1
uk: Адреса 1

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: The email address %mail is not valid.
uk: Електронна адреса %mail некоректна

en: -- Select --
uk: -- Виберіть --

en: Preview text
uk: Зразок тексту

en: View Mode
uk: Режим перегляду

en: Development settings
uk: Налаштування для розробки

en: Subscription Info
uk: Відомості про підписку

en: Create an event
uk: Створити запис події

en: Debugging is enabled
uk: Зневадження увімкнено

en: Verifying entry...
uk: Перевірка запису...
