Mailchimp (3.2.0-rc2) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Description
hr: Opis

en: Tags
hr: Oznake

en: Country
hr: Država

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: hidden
hr: skriven

en: Path
hr: Putanja

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Fields
hr: Polja

en: Mode
hr: Režim

en: State
hr: Država

en: Destination
hr: Odredište

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
