Mailchimp (3.2.0-rc3) - en to ms translation catalogue (16 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Value
ms: Nilai

en: Description
ms: Huraian

en: Tags
ms: Tag

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Field
ms: Medan

en: Save
ms: Simpan

en: hidden
ms: tersembunyi

en: Path
ms: Laluan

en: Block
ms: Blok

en: Page
ms: Halaman

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Mode
ms: Mod

en: Default value
ms: Nilai lalai
