MailChimp (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (33 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Description
ka: აღწერა

en: Public
ka: საჯარო

en: Tag
ka: ტეგი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Fields
ka: ველები

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: List type
ka: ლისტის ტიპი

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Show
ka: ჩვენება

en: Key
ka: გასაღები

en: update
ka: განახლება
