Mailchimp (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (51 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Value
sv: Värde

en: List
sv: Lista

en: Subject
sv: Ämne

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Country
sv: Land

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Fields
sv: Fält

en: Mode
sv: Läge

en: State
sv: Läge

en: Send
sv: Skicka

en: Members
sv: Medlemmar

en: List type
sv: Typ av lista

en: Sent
sv: Skickad

en: Destination
sv: Mål

en: Clicks
sv: Klick

en: Template
sv: Mall

en: Stats
sv: Statistik

en: City
sv: Stad

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Key
sv: Nyckel

en: update
sv: uppdatera

en: Lists
sv: Listor

en: Entity
sv: Objekt

en: Global Settings
sv: Globala inställningar

en: Changed
sv: Ändrad

en: Zip
sv: Postnummer

en: Unsubscribed
sv: Prenumererar ej

en: Save as draft
sv: Spara som utkast

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Subscription form
sv: Formulär för prenumeration

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: Address 2
sv: Adress 2

en: Address 1
sv: Adress 1

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: -- Select --
sv: -- Välj --

en: There was a problem with your newsletter signup to %list.
sv: Det uppstod ett problem med din registrering till nyhetsbrev %list.
