Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: View
am: ትይታ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
