Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Value
ar: القيمة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Audience
ar: جمهور

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: View
ar: عرض

en: Created
ar: الإنشاء

en: Send
ar: أرسل

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Clicks
ar: النقرات

en: Template
ar: القالب

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: تأكيد متأكد من حذف %name ؟

en: Key
ar: المفتاح

en: Changed
ar: تم التغير

en: UUID
ar: المعرف UUID
