Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Subject
bs: Naslov

en: Actions
bs: Akcije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Send
bs: Pošalji
