Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Send
eo: Sendu

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
