Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Content
hi: सामग्री

en: Value
hi: मान

en: Subject
hi: विषय

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Audience
hi: दर्शक

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Date
hi: तारीख

en: View
hi: देखें

en: Created
hi: निर्मित

en: Send
hi: भेजें

en: Template
hi: फर्मा

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Changed
hi: बदल गया

en: UUID
hi: युयुआइङी
