Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Send
hy: Ուղարկել
