Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Value
ja: 値

en: Subject
ja: 件名

en: Actions
ja: アクション

en: Audience
ja: 読者

en: Edit
ja: 編集

en: Date
ja: 日付

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Send
ja: 送信

en: Sent
ja: 送信済み

en: Clicks
ja: クリック

en: Template
ja: テンプレート

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Key
ja: キー

en: Changed
ja: 変更済
