Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Send
kk: Жіберіңіз
