Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Send
ku: بینێره‌

en: Key
ku: کلیل
