Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Subject
oc: Objècte

en: Actions
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: View
oc: Veire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Send
oc: Mandar

en: Template
oc: Modèl

en: Stats
oc: Estatisticas

en: Key
oc: Clau

en: Changed
oc: Modificat

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
