Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Value
pt: Valor

en: Subject
pt: Assunto

en: Audience
pt: Público

en: Edit
pt: Editar

en: Date
pt: Data

en: View
pt: Mostrar

en: Created
pt: Criado

en: Send
pt: Enviar

en: Sent
pt: Enviado

en: Clicks
pt: Cliques

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Key
pt: Chave

en: Changed
pt: Alterado

en: From Name
pt: Enviado por este nome

en: Campaigns
pt: Campanhas

en: View Mode
pt: Modo de visualização
