Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Subject
ro: Subiect

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Send
ro: Trimite

en: Sent
ro: Trimis

en: Template
ro: Șablon

en: Stats
ro: Statistici

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Key
ro: Cheie

en: Changed
ro: Schimbat
