Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Send
sl: Pošlji

en: Sent
sl: Poslano

en: Key
sl: Ključ
