Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Send
ug: يوللاش

en: Template
ug: ئەندىزە
