Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Subject
uk: Тема

en: Actions
uk: Дії

en: Audience
uk: Аудиторія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Send
uk: Надіслати

en: Sent
uk: Сент

en: Clicks
uk: Переходи

en: Template
uk: Шаблон

en: Stats
uk: Статистика

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Key
uk: Ключ

en: Changed
uk: Змінено

en: From Name
uk: Від імені

en: Campaigns
uk: Кампанії

en: Save as draft
uk: Зберегти як чернетку

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Preview text
uk: Зразок тексту

en: View Mode
uk: Режим перегляду
