Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Value
vi: Giá trị

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Actions
vi: Thao tác

en: Audience
vi: Đối tượng

en: Edit
vi: Sửa

en: Date
vi: Ngày tháng

en: View
vi: Xem

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Send
vi: Gửi

en: Clicks
vi: Nhấn

en: Template
vi: Mẫu

en: Key
vi: Khóa

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: From Name
vi: Tên người gửi

en: Campaigns
vi: Chiến dịch

en: Save as draft
vi: Lưu dạng nháp

en: Preview text
vi: Văn bản xem thử
