Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Send
bg: Изпрати

en: Template
bg: Шаблон

en: Key
bg: Ключ
