Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Subject
bn: বিষয়

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: View
bn: প্রদর্শন
