Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
