Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Value
da: Værdi

en: Subject
da: Emne

en: Actions
da: Handlinger

en: Audience
da: Publikum

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Sent
da: Sendt

en: Clicks
da: Klik

en: Template
da: Skabelon

en: Stats
da: Statistik

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Key
da: Nøgle

en: Changed
da: Ændret

en: From Name
da: Afsendernavn

en: Campaigns
da: Kampagner

en: Send Test
da: Send test

en: Send time
da: Forsendelsestidspunkt
