Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Value
es: Valor

en: Subject
es: Asunto

en: Actions
es: Acciones

en: Audience
es: Audiencia

en: Edit
es: Editar

en: Date
es: Fecha

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: Send
es: Enviar

en: Sent
es: Enviado

en: Template
es: Plantilla

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Key
es: Clave

en: Changed
es: Modificado

en: From Name
es: Nombre del remitente

en: Mailchimp
es: MailChimp

en: Campaigns
es: Campañas

en: Save as draft
es: Guardar como borrador

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: From Email
es: De Email

en: View Mode
es: Modo de visualización
