Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Send
et: Saada

en: Clicks
et: Klõpsamisi

en: Template
et: Mall

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Key
et: Võti

en: Changed
et: Muudetud

en: Send Test
et: Saada test

en: Entity Type
et: Olemite tüübid
