Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Send
eu: Bidali

en: Key
eu: Giltza

en: Changed
eu: Aldatuta
